ССО розповіли подробиці знищення важливого інфраструктурного об’єкту в тилу ворога (ВІДЕО)

Зруйнований міст на фото — результат роботи групи Руху опору ССО України

Командування Сил спеціальних операцій України підтвердило знищення мосту в окупованому Мелітополі. Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

«Воїни ССО знищили важливий інфраструктурний об'єкт в тилу ворога на півдні України і сповільнили забезпечення ворожих підрозділів з кримського напрямку», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє командування, зруйнований міст на фото — результат роботи групи Руху опору ССО України.

«Для росіян це був важливий логістичний об’єкт на шляху з окупованого Криму до Мелітополя. Саме тут ворог регулярно перевозив залізницею техніку, боєприпаси із кримського півострова на материкову частину України — у райони, окуповані росіянами. Цей маршрут відігравав важливу роль для нарощування ворожих сил в напрямку Полог, Токмака та Маріуполя.

Враховуючи наближеність мосту до Криму, потребу окупантів у цьому об’єкті, а також великі габарити конструкції, що важко піддаєтся ремонту у разі руйнування, було прийнято рішення про знищення об’єкта. Після ретельного планування операції її вдало виконали бійці Руху опору Сил спеціальних операцій ЗС України», — додали в командуванні.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація в місцевих медіа про те, що підірвали залізничний міст, яким окупанти доставляють зброю та паливо для військової техніки з АР Крим

Читайте також