Стахіва випустили із СІЗО під заставу майже 1 млн. грн

ee6480eb990d2289
ee6480eb990d2289

У середу, 1 грудня, львівського противника вакцинації Остапа Стахіва випустили із СІЗО під заставу, - повідомив речник прокуратури у Львівській області Данило Антощак, - інформує «Варта 1» з посиланням на «Суспільне».

«Остапа Стахіва відпустили під заставу одразу після зарахування грошей на рахунок. Сьогодні противник вакцинації Стахів має прибути у Львівську обласну психіатричну лікарню для проходження експертизи.

»Остапа Стахіва у нас ще немає. Але є ухвала, є слідчі дії. Він має поступити до нас у лікарню. Його відпустили додому, бо він звільнений з-під варти", — сказав заступник генерального директора львівської обласної психіатричної лікарні Андрій Маланчук.

Учора, 30 листопада, за Стахіва внесли заставу майже 1 мільйон гривень. Також 30 листопада у Галицькому суді Львова задовільнили клопотання слідчого СБУ про призначення стаціонарної судово-психіатричної експертизи антивакцинатору Остапу Стахіву у Львівській обласній психіатричній лікарні. Її тривалість 30 днів.

Про це повідомив прокурор Григорій Зенін. Прокурор також уточнив, що Остап Стахів може вийти з ізолятора, адже за нього внесли заставу.

Що відомо

16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповування координували російські куратори..

17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні.

18 листопада у Львові обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень. На таке рішення Стахів подав апеляцію.

24 листопада, Львівський апеляційний суд залишив без змін рішення Галицького районного суду щодо міри запобіжного заходу для антивакцинатора Остапа Стахіва. Відтак він проведе 60 діб під вартою. З-під варти Остапа Стахіва можуть звільнити за умови внесення застави у розмірі майже мільйон гривень