Стала відома вартість проїзду першим платним автобаном в Україні, який пройде через Львівщину
Траса з’єднає Краковець у Львівській області та Рівне, пройшовши через Львів та Броди.

Вартість проїзду першим автобаном в Україні коштуватиме приблизно 8 євроцентів — а це, близько 2,6 грн за кілометр. Про це розповів перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України — «Укравтодору» Андрій Івко в інтерв’ю «Forbes Україна» за 28 січня.
Перша концесійна траса з’єднає Краковець що у Львівській області та Рівне, пройшовши через міста Львів та Броди.
«Це буде дорога першої категорії завдовжки приблизно 280 км», – зазначив Івко.
Андрій Івко наголосив, що платна дорога обов’язково матиме й безкоштовну альтернативу. Будівництво першої платної дороги планують розпочати вже у 2022 році.
За його словами, техніко-економічне обґрунтування проєкту виконала компанія
“Автомагістраль-Південь” власним коштом у межах меморандуму з «Укравтодором». Але вибрати концесіонера (інвестора) можна буде лише після ухвалення законопроекту про концесії. Будівництво планують розпочати вже у 2022 році.
Додамо, що «Укравтодор» та компанія «Автомагістраль-Південь» підписали Меморандум про підготовку пропозиції про державно-приватне партнерства у рамках проєкту будівництва та експлуатації автодороги «Краковець–Броди–Рівне» (за винятком ділянки Північного обходу м. Львів) ще у березні минулого року.
varta1.com.ua: Новини

У мобільному застосунку "Резерв+" стався збій: подробиці
Спостерігається нестабільний доступ до системи "Трембіта", яка є захищеною від несанкціонованого доступу та зломі

П'яний житель Волині зухвало викрав автомобіль і скоїв жахливу ДТП (ФОТО)
Правопорушника із тілесними ушкодженнями доставили у реанімаційне відділення лікарні

У Києві другий день поспіль фіксують погіршення якості повітря: причина
Рівень забрудненості повітря на правому березі середній, на лівому – дуже високий
Найкоментованіше
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- Військові припускають, що командування може достроково завершити Курську операцію
- Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша
Найчитаніше
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
- У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Коментарі