Стали відомі деталі загибелі львів'янки у ліфті: що відомо

Жінка піднімалася з першого на шостий поверх, де її і виявили в ліфті

ФОТО: Шахта ліфту, де трапилася трагедія ("Суспільне")

Нагадаємо, що сьогодні, 7 квітня, о 12:00 год, у Львові стався трагічний випадок - на вулиці Гетьмана Івана Мазепи, 13а, в одній із багатоповерхівок з невідомих технічних причин у ліфті загинула жінка. Про це раніше повідомляла «Варта-1».

За попередньою інформацією було відомо, що ліфт здійснив падіння. Однак, голова ГО «Варти-1» Ігор Зінкевич згодом доповнив і спростував цю інформацію, зазначивши деталі.

"Отже, наразі дізналися про те що ліфт не впав - жінка піднімалася з першого на шостий поверх, де її і виявили в ліфті. Саме ж тіло жінки понівечене, з вигляду як щось її потягнуло в ліфті, після чого вона померла. На місці слідчі які встановлюють причину смерті",- йдеться у повідомленні.

На місці події також присутня заступниця міського голови з житлово-комунальних питань  Ірина Маруняк разом із керівником  “Львівсвітла”. Заступниця також встигла прокоментувати інцидент.

“Виїхавши на місце ми виявили, що жінка доїхала до свого поверху, тож падіння кабіни ліфта не було. Зараз слідчо-оперативна група тут, на місці, і з'ясовує всі обставини”, — сказала Ірина Маруняк.

Жінка була вдовою, у неї залишилося двоє неповнолітніх дітей 10 і 12 років. Із дітьми вже працюють фахівці управління “Служба у справах дітей”.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк