Стало відомо, де може перебувати левова частка ядерної зброї росії

Так вважає керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

РФ могла розмістити ядерну зброю у Криму під Феодосією, де з 2015 року відновлювали сховище, вважає керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Про це повідомляється в матеріалі «РБК-Україна» «Ядерна загроза Кремля. Як далеко зайде путін у шантажі України та Заходу».

Експерт вважає, що ядерна зброя, ймовірно, зберігається в Криму, на урочищі «Феодосія 13».

Це сховище, яке було збудовано у 50-х роках. Коли Україна віддала Росії свої запаси озброєння, його закинули. 2015 року, через рік після окупації Криму, РФ почала відновлювати сховище.

Ще одне місце, де російська федерація може зберігати свою зброю — Калінінград, що вже не просто близько до Євросоюзу, а в самому його тилу.

Там є ракети «Іскандер». І там РФ оголошувала, що зберігатиме ядерні боєприпаси. У травні цього року в Калінінграді проходили навчання з моделювання завдання ядерних тактичних ударів з Калінінграда та області.

«Тобто про це Європі відомо, вони також ведуть постійне спостереження», — каже Мусієнко.

Раніше Меркель висловилася про ядерні погрози путіна.

Як повідомлялося, у Білому домі оцінили ймовірність російського ядерного удару.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни