Стало відомо, де у Львові збудуть модульні містечка для 20 тисяч переселенців

Серед варіантів Рясне та Дубляни

Фото: riasne.lviv.ua

Львівська мерія ухвалила рішення про будівництво тимчасового житла для вимушено переміщених осіб

Як повідомив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування, Львівська міська рада ухвалила рішення, потрібне для будівництва тимчасового житла для вимушено переміщених українців.

«Вічно спати на шкільних підлогах українці не можуть. Наші люди особливо у біді, після перенесених жахів, на таке не заслуговують. Тому, на останньому виконкомі Львівської міськради ухвалили рішення, потрібні для будівництва тимчасового житла. Зокрема визначили певні параметри й вимоги. Це будуть модульні будинки, які можна швидко встановити, а потім швидко розібрати.

Відразу зазначу, що це тимчасове житло, але попри це, воно мусить відповідати певним вимогам. Наприклад, на одну людину має припадати не менше як 6 квадратних метрів площі. Також має бути санвузол та кухня (відокремлені чи спарені).

Наразі, мова будівництво житла для близько 20 тис вимушених переселенців у Львові.

Кінцевого формату модульних будиночків нема. Управління архітектури має зібрати пропозиції виробників. Також закликаємо архітекторів подавати свої пропозиції. У підсумку місто обере найкращі типові варіанти для міста Львова. Ідеально було би залучити місцевих виробників», — повідомив Любомир Зубач.

За його словами, щодо ділянок, де можна було б розташувати такі тимчасові містечка, зараз серед імовірних варіантів — ділянка на 12 га на вул. Величковського в Рясному, 2 га на Тракті Глинянському, а також 8 га у Дублянах.

«Рішення щодо земельних ділянок під таке житло не остаточні. Пошук можливих варіантів триває.

Очевидно, такий проект вартісний, а тому у плані фінансування це мало би бути окремою держпрограмою. Найкращий же варіант, звичайно, щоб облаштування такого житла профінансували міжнародні гуманітарні організації», — додав Любомир Зубач.

Читайте також