Стало відомо хто користується гелікоптерами, які 1 серпня залетіли на територію Польщі з Білорусі (ФОТО)

Охороняли Лукашенка

Фото: Беларускі Гаюн

Білоруські гелікоптери, які 1 серпня порушили повітряний кордон Польщі, охороняли Олександра Лукашенка. Диктатор перебував у резиденції «Вискулі», яка на відстані 7,5 км від кордону, повідомляє РБК-Україна.

Зазначається, що білоруський диктатор Олександр Лукашено з вечора 30 липня перебуває у своїй резиденції «Вискулі», що неподалік кордону з Польщею. Для його охорони з Мачулищ, ще 29 липня було перекинуто 2 вертольоти, Мі-8 та Мі-24. Та вже 1 серпня ці гелікоптери полетіли патрулювати кордон у Кам'янецькому районі Брестської області.

За даними моніторингової групи «Беларускі Гаюн», пілоти військово-повітряних сил Республіки Білорусь цілком могли залетіти на територію Польщі. Група дійшла до висновку, що це було зроблено випадково.

1 серпня жителі польського села Біловеж повідомили, що над їхніми будинками пролітали два бойові літаки Білорусі - Мі-24 та Мі-8. Однак влада Польщі спочатку заявила, що порушення кордону не сталося.

Читайте також: білоруські гвинтокрили порушили повітряний простір Польщі.

Пізніше того ж дня, Міноборони Польщі підтвердило, що сталося порушення повітряного простору Польщі двома білоруськими гелікоптерами. У відомстві додали, що НАТО було проінформовано про інцидент.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий