Стало відомо, хто подарував скандальному митрополиту УПЦ МП Павлу "Мерседес" S-класу

Елітне авто Паші «Мерседесу» подарував кримінальний авторитет

Фото: Антикор

Автомобіль Mercedes-Benz S 500 4MATIC, яким протягом останніх років пересувається і порушує ПДР колишній намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Московського патріархату Павло (Петро Лебідь), йому на день народження подарував кримінальний авторитет часів президентства Януковича Олексій Чеботарьов. Грошима йому у цій справі частково допоміг один одіозний проросійський олігарх, відомий своїми зв'язками з УПЦ МП.

Про це виданню Obozrevatel стало відомо з власних джерел. За даними МВС, Чеботарьов причетний до організації вбивств активістів під час Революції Гідності у 2013-2014 роках.

За словами колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у ті роки Олексій Чеботарьов координував «спецпроекти із захисту режиму Януковича».

«Чеботарьов у взаємодії з групою з десяти осіб здійснював регулярне побиття активістів Євромайдану, зокрема викрадення людей. Це стосується випадків Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Загалом таких епізодів ми маємо більше десяти. Це відбувалося у тісній координації зі співробітниками міліції», – повідомив Арсен Аваков у квітні 2014 року.

Наразі Олексій Чеботарьов перебуває у розшуку і, ймовірно, переховується на території росії.

Як відомо, своє прізвисько митрополит Павло, який обіймав посаду намісника Києво-Печерської Лаври з 1994 по 2023 рік, отримав через неприховану любов до дорогих авто відповідної марки. Водночас сам церковнослужитель пояснював це не забаганками, а необхідністю і цитував героя роману «Золоте теля» культового афериста Остапа Бендера, мовляв, «автомобіль – не розкіш, а засіб пересування».

«Їздимо? Так, їздимо на автомобілях. У мене »Мерседес«. Це не розкіш, а засіб пересування. Якщо б випустили хорошу нашу машину, я б їздив на ній. Я не бачу тут нічого такого»,  безцеремонно заявляв Павло, коли його про це запитували.

Читайте також: «Паші Мерседесу» суд обрав запобіжний захід.

Раніше повідомлялося, що колишній намісник Києво-Печерської Лаври Павло (Петро Лебідь) має у своєму розпорядженні щонайменше три елітних автомобілі Mercedes-Benz, через що й отримав прізвисько «Паша Мерседес».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий