Стало відомо про загибель 24-річного снайпера з Львівщини Юрія Шпука

Тривалий час молодого Захисника з Дрогобича вважали безвісти зниклим

Під час захисту України від ворога загинув молодий дрогобичанин Юрій Шпук. Воїн загинув 3 вересня 2023 року, однак лише зараз тіло молодого Героя зможуть привезти додому, аби воно знайшло вічний спочинок на Алеї Слави. Йому назавжди залишиться 24 роки, повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Юрій Шпук народився 14 вересня 1998 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Грушевського. Закінчив ЗОШ №14 та 15-те училище. Працював на Тандемі. За словами матері – Юрій був добре знаний у Дрогобичі за прізвиськом «закладка», так як він часто проводив позитивні розіграші та квести серед молоді.

Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, Юрій одразу ж поривався стати на захист України. Добровільно пішов до військкомату проситись на фронт, однак отримав відмову через проблеми зі здоров’ям.

Своїх спроб хлопець не покинув, відтак вже наприкінці 2022 – на початку 2023 року таки долучився до лав ЗСУ в іншому місті. Був старшим стрільцем-снайпером вч А-2582.

Воїн загинув під час виконання бойових завдань з захисту України 3 вересня 2023 року в Пологівському районі Запорізької області.

Тривалий час Юрія вважали безвісти зниклим. Лиш тепер загибель воїна офіційно підтвердили і тіло Героя зможе знайти вічний спочинок.

З рідних у загиблого залишились батьки, сестра, тітка.

Читайте також: у бою загинув соліст Рівненської обласної філармонії Богдан Соломка з позивним «Паваротті».

Зустріч траурного конвою відбудеться найближчими днями.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також