Стало відомо про загибель у бою під Бахмутом відомого львівського культуролога

Дотепер Євген Гулевич вважався зниклим безвісти

Фото: Юрій Хвостов/ФБ

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич. Дотепер він вважався зниклим безвісти. 

Про це повідомив музикант Юрій Хвостов у ФБ.

«Євген Гулевич, дослідник, інтелектуал, філософ, редактор і автор, відважний воїн і затятий чоловік, загинув у бою під Бахмутом 31 грудня 2022 року.

Від учора ми можемо говорити про це доконано, маючи офіційне підтвердження. Досі зберігалася крихітна, але чіпка надія, що страшна новина “зник безвісти при виконанні бойового завдання”, яка надійшла нам на сампочатку цього року, не остаточна.

Євген пішов на війну усвідомлено, це був його вибір і чин. Добре, що в останній приїзд він встиг дати кілька інтерв'ю і побачитися з товариством. Хай з нами залишаться його наповненість смислом, спокій і гідність, які він випромінював, правдива людяність і поезія його висловів, написав Хвостов.

Читайте також: на війні загинув батько трьох дітей зі Львівщини.

Євген Гулевич – автор, редактор, перекладач, культурний менеджер та магістр культурології. Є автором культурних та критичних статей у ЗМІ, мистецтвознавчих статей виставкового проєкту «Ангели» й головним редактором українського видання «Світовий атлас вуличного мистецтва і графіті» та перекладу Рея Бредбері «Щось лихе насуває». Учасник команди проєкту документального фільму «Випчина. Село одного дня», консультант проєкту Pinsel.AR, учасник громадської ініціативи «Спадщина майбутнього» та співавтор міжнародного проєкту Mapping Future Heritage.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий