Стало відомо, скільки мобілізованих не були на фронті

Дані від нардепів

Понад 8 тисяч мобілізованих за два роки повномасштабної війни так і не побували на фронті. Про це заявив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки й нардеп від «Слуги народу» Федір Веніславський в інтервʼю "Главкому".

Олександр Сирський взявся за аудит Сил оборони, щоб з’ясувати скільки осіб, які є мобілізованими, за два роки так і не побували на фронті. Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що під час аудиту виявили «умовно, 8 тис. осіб, які просто приряджені до Генштабу, і не воювали». Веніславський поділився своєю думкою щодо подібного резерву.

«Це питання я ставив колишньому начальнику Генштабу на одному із закритих засідань Комітету з питань нацбезпеки. Якщо провести аудит усередині Генерального штабу, Міноборони та інших центральних військових органів управління, які не виконують бойових завдань, то ми можемо отримати, щонайменше, одну-дві бригади резерву. А все через штучно роздуті штати, які не завжди виконують життєво необхідні функції у секторі безпеки і оборони. Наразі у цьому напрямку є позитивні зрушення, але конкретної цифри не можу озвучити», – сказав нардеп.

Читайте також: окупанти створюють нове угруповання в понад 100 тисяч осіб для ймовірного наступу

«Можемо сказати, що це більше ніж 8 тисяч людей», – додав Веніславський.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також