Стало відомо, скільки українців потрібно мобілізувати до кінця року

Для «компенсації втрат і створення нових бригад»

Україні необхідно до кінця року мобілізувати 200 тисяч людей. Про це повідомляє Welt.

У статті зазаначають, що, «крім браку сучасних винищувачів і боєприпасів, ключовою проблемою України є брак солдатів».

Тому для «компенсації втрат і створення нових бригад» Україні потрібно щокварталу призивати на службу щонайменше 50 тисяч людей, а до кінця року — 200 тисяч.

Співрозмовники в «європейських безпекових колах» заявили журналістам, що останніми місяцями Україна «значно відстає від цих показників».

Той факт, що в українське військо вербують ув’язнених, «показує серйозність ситуації». У Міністерстві юстиції на запит Welt повідомили, що з травня в Україні до Сил оборони долучилися 2800 ув’язнених.

Глава Інституту підготовки офіцерів Терезіанської військової академії у Відні полковник Маркус Райснер, з яким говорив Welt, заявив, що вербування кількох тисяч ув’язнених могло б поліпшити ситуацію, але навряд чи змінить ситуацію з кадрами «докорінно».

Деяких ув’язнених приваблює перспектива почати все спочатку й отримувати хорошу зарплату, але інші бояться, що їх використовуватимуть як «гарматне м’ясо».

Керівництво деяких в’язниць переслідує власні інтереси і не хоче відпускати ув’язнених і втрачати «дешеву робочу силу».

«Схоже, що тих, хто погано працює, хочуть позбутися, а таких, як я, хочуть залишити», — сказав ув’язнений, який подав позов на рішення адміністрації виправної колонії в Житомирській області не відпускати його в армію.

 Росія вербує ув’язнених з літа 2022 року, а на території України зараз перебуває приблизно вдвічі більше солдатів, ніж на початку повномасштабного вторгнення. Окупанти мають перевагу за рахунок величезної кількості особового складу і техніки.

Читайте також: президент назвав єдину модель перемовин з росією

У Міністерстві оборони наприкінці червня повідомляли, що в Україні наразі спостерігається «позитивна динаміка» з темпами мобілізації, і ситуація краща, ніж у березні та лютому.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також