Стало відомо скільки російських цілей знищено на заході країни

Командувач повітряного командування «Захід» подякував захисникам неба за результативну бойову роботу

Вночі, 7 лютого російські агресори завдали масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару по об'єктам критичної енергетичної інфраструктури в західному регіоні України, застосувавши крилаті ракети повітряного і морського базування та ударні безпілотні літальні апарати. Про це інформує Повітряне командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України.

Підрозділи протиповітряної оборони повітряного командування «Захід» в зоні своєї відповідальності знищили 24 крилаті ракети типу "Калібр", Х-101 та 65 ударних БпЛА типу «Shahed».

Командувач повітряного командування «Захід» подякував захисникам неба за результативну бойову роботу.

"В режимі 24 години 7 днів на тиждень повітряне командування «Захід» продовжує захищати українську землю від ворожих ударів з повітря." - йдеться у повідомленні.

Загалом по Україні,  ППО збила / подавила 406 цілей – 24 ракети та 382 безпілотники різних типів:

  • 14 крилатих ракет Х-101;
  • 10 крилатих ракет "Калібр";
  • 382 БПЛА.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також