Стало відомо, які результати «референдумів» очікують у Кремлі
Приблизно 90 %
Фейкові «референдум» стартували на тимчасово окупованих територіях України 23 вересня та триватимуть до 27 вересня. Про це пише видання "Медуза".
За «голосування» відповідають окупаційні адміністрації та спецслужби.
«Звичайно, в ній беруть участь приїхали на Донбас російські чиновники, найняті АП політтехнологи, але це неповноцінна робота. Все одно видані будуть потрібні цифри», — йдеться в повідомленні.
«Референдуми» на тимчасово окупованих територіях пройдуть за тією ж схемою, як і в Криму в 2014 році. У результаті російська влада має намір «забезпечити» наступні результати:
- у «ЛДНР» — приблизно 90 % за «приєднання до РФ» при явці близько 90 %;
- на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей — приблизно 90 % при явці близько 80 %.
Нагадаємо, у Маріуполі в школі здетонував снаряд.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі