Стали відомі деталі обвалу шахти на Львівщині
Гірники вибрались із завалу самостійно. Про це пише Неорадіо.
На глибині 480 метрів обвалилась порода на шахті «Відродження» ДП «Львіввугілля», засипало 20 метрів штреку. Відрізаними від світу залишились четверо гірників.
Випадок трапився 20 травня опівночі під час третьої зміни. У підготовчій виробці 434 конвеєрного штреку просіли майже 25 рам аркового кріплення та обрушилась порода.
Як повідомили у відділі нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області, до прибуття на аварійну дільницю гірничих рятувальників, шахтарі розібрали частину завалу та вийшли самостійно. Ніхто не постраждав.
На сьогодні на «Відродження» відновлюють порушене аркове кріплення, причини та обставини аварії розслідують фахівці ДП «Львіввугілля».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі