Стали відомі подробиці стрілянини дівчини з арбалету у школі в Полтаві (ФОТО)
Дівчина, яка сьогодні в Полтаві у школі стріляла у вчителів з арбалета й була затримана, чітко не пояснила причину свого вчинку — то казала, що хотіла залякати, то вже — ледь не вбити. Про це розповідає «УНІАН».
За словами дівчини, вона придбала арбалет у магазині. Вона вчилася в атакованій школі до 4 класу.
У затриманої порізані руки та шия. Наразі, слідчі хочуть провести освідування затриманої, щоб визначити, чи перебуває вона у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
У соцмережах діти, які навчаються у школі, де сталася стрілянина, пишуть, що дівчина має зелений колір волосся й курила цигарку.
«Вона була з цигаркою. Зайшла в перший кабінет, вистрелила у спину вчительці. Далі вона заходила в кожний кабінет, який їй попадався, й стріляла... Кого поранили? — Вчителя української мови та зарубіжної літератури... Заступниця директора закладу отримала поранення у руку, вчителька — у спину...», — пишуть люди.
За їхніми даними, арбалет у нападниці забрав 14-річний учень 9-го класу, і вона не чинила опір.
Педагоги зі школи повідомили, що дівчину затримали на місці, викликали поліцію та швидку допомогу. Вчителів відвезли до лікарні. Навчальний процес у школі триває.
Нагадаємо, сьогодні затримали дівчину, яка зайшла у школу і стріляла з арбалету у вчителів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі