Стартує 25 BookForum у Львові (НАЖИВО)
Сьогодні, 19 вересня, об 11:00 год., стартував офіційний прес-брифінг 25 BookForum. Про його перебіг повідомляє журналіст ГО «Варта 1» Володимир Садовий. Тематичні кластери, близько 1000 подій і 300 авторів: найбільший книжковий, літературний, культурний захід України відбуватиметься не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста.
Про усе це та багато іншого повідомляють спікери прес-брифінгу:
- Олександра Коваль — президент ГО «Форум видавців»;
- Оксана Стоколос-Ворончук — заступник голови Облдержадміністрації;
- Андрій Москаленко — заступник міського голови з питань розвитку;
- Візняк Юрій — голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації ЛОР;
- Ростислав Кісіль — засновник та Президент Meest Group;
- Назарій Брезіцький — ідейник проекту «Ідея міста».
https://www.facebook.com/varta1.com.ua/videos/226897808183907/
Від 1994 року, коли все починалося з невеликого книжкового ярмарку та 25-ти фахових заходів, до 2018, за які Book Forum став книжковою подією номер один в Україні, найбільшим у світі фестивалем української книги. Він об’єднує видавців з усієї України, а також, радо приймає гостей з-за кордону, проводить сотні подій, створює платформу для зростання видавців, авторів, перекладачів і культурних менеджерів. Він дає змогу українським читачам ознайомитися з найсвіжішими літературними новинками, відвідати безліч подій для власного та професійного розвитку.
Із повною програмою можна ознайомитись за посиланням.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі