Стефанчук повідомив, скільки нардепів пішли на фронт і чи воюють їхні діти
Двоє нардепів
З початку повномасштабного вторгнення захищати Україну безпосередньо на фронті відправилися два народні депутати з 423 парламентарів. Про це голова Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів у ефірі національного телемарафону.
На фронт пішли нардепи від фракції «Голос» — Роман Костенко і Роман Лозинський.
Костенко свого часу був командиром взводу та заступником командира розвідувальної роти повітряно-десантної бригади ЗСУ. Брав участь у боях за Донецький аеропорт. Має звання полковника СБУ, перебував на керівних посадах у Центрі спеціальних операцій «А» («Альфа») СБУ. Лозинський — матрос Сил спеціальних операцій ЗСУ.
«Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді. Вони беруть участь у засіданнях як комітетів, так і Верховної Ради», — зазначив Стефанчук.
Стефанчук немає інформації про те, щоб хтось із дітей депутатів пішов на фронт.
«Мабуть тому, що у нас молодий склад Верховної Ради. У когось ще просто немає дітей, у когось вони маленькі. Що стосується старшого покоління, мені про такі випадки невідомо», — пояснив голова ВР.
Додамо, що 26 січня, Микола Тищенко ініціював законопроект, ухвалення якого дозволить народним депутатам у вільний від парламентської роботи час офіційно брати участь у військових діях на фронті.
Додамо, що 26 січня 2023 року, Тищенка було виключено з партії «Слуга народу» і звільнено з посади заступника голови однойменної фракції.
Одразу після того, як ця інформація просочилася в маси, Тищенка виключили з партії і звільнили з посади заступника глави фракції у Верховній раді.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
Коментарі