Столтенберг відповів, коли з’явиться фонд підтримки України на €100 млрд
Потрібно страхуватись від майбутньої агресії
Країни НАТО до липня погодять створення п'ятирічного фонду на 100 млрд євро для України, попри супротив деяких членів Альянсу.
Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю BBC.
Столтенберг зазначив, що підтримка України життєво важлива зараз і після закінчення війни.
«Навіть якщо ми віримо і сподіваємося, що війна закінчиться в найближчому майбутньому, ми повинні підтримувати Україну протягом багатьох років, будувати її оборону, щоб стримувати майбутню агресію», – заявив він.
Читайте також: «Нові найтемніші часи» передбачають очільники МЗС Британії та Франції у випадку програшу Україниvarta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі