Столтенберг заявив, що НАТО має бути готове до «поганих новин» з України

Він пообіцяв підтримувати Україну і в добрі, і в погані часи

ФОТО: Єнс Столтенберг

Єнс Столтенберг в інтерв'ю німецькій телекомпанії ARD розповів, що НАТО має бути готове до поганих новин з українського фронту, оскільки війна все ще триває. Він наголосив, що підтримка для України повинна бути і в добрі, і в погані часи. 

«Війни розвиваються поетапно. Ми повинні підтримувати Україну як в хороші, так і в погані часи»,  - сказав він.

Як зазначає видання, заяви генсека прозвучали на тлі дебатів західних союзників з приводу боєприпасів і фінансової допомоги Україні, і того, що Кремль збільшує чисельність військ. 

«Ми також повинні бути готові до поганих новин», - зазначив генсек НАТО, при цьому не уточнюючи, що він має на увазі.

Хоча лінія фронту залишається без змін, ЗСУ застосували крилаті ракети по Чорноморському флоту РФ і завдали шкоди глибоко на російській території. «Це великі перемоги, навіть незважаючи на те, що вони не змогли зрушити лінію фронту», - оцінив Столтенберг.

Він закликав членів НАТО наростити виробництво боєприпасів, нарікаючи на роздробленість європейської оборонної промисловості. «Ми не можемо працювати так тісно, як слід», - сказав він, закликаючи уряди вийти за рамки своїх національних інтересів і побачити загальну картину.

Читайте також: раніше глава Міністерства оборони США Ллойд Остін висловився про результат війни в Україні

За словами Столтенберга, перемога Путіна стала б трагедією не тільки для України, а й становила небезпеку для інших союзників. «Чим більше ми будемо підтримувати Україну, тим швидше закінчиться війна», - підсумував генсек.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк