Стояла посеред проїзної частини «Київ–Чоп» і плакала: патрульні врятували жінку (ФОТО)
Жінка наражала на небезпеку не лише своє життя, а й інших учасників дорожнього руху
Сьогодні, близько 4-ї години ранку, патрульні, рухаючись трасою «Київ–Чоп», поблизу міста Броди, побачили посеред проїзної частину жінку. Вона стояла навколішки на суцільній смузі та плакала. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
Жінка наражала на небезпеку не лише своє життя, а й інших учасників дорожнього руху.
«Поліцейські Роман Макітра та Мар’ян Мацигін негайно відреагували, адже була небезпека не лише для неї, а й для інших учасників дорожнього руху. Вони переконалися, що в жінки не має ушкоджень і забрали її з дороги», — повідомили в поліції.
Інспектори встановили, що 27-річна мешканка сусідньої області приїхала на Львівщину з друзями відпочивати. Після спільного вживання алкоголю, жінка залишилася ночувати в готелі, звідки вийшла гуляти. Але як опинилася серед траси і де зараз знаходиться, жінка не пам’ятала.
Поліцейські зателефонували батькам жінки та повідомили їх про місце перебування доньки. Після чого передали молоду жінку батькові на стаціонарному посту.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі