Стояв на колінах і у крові: на Тернопільщині правоохоронці розслідують загадкові обставини смерті чоловіка
Про смерть тридцятип’ятилітнього чоловіка на лінію «102», 3 червня, близько 18:00 год., повідомила сільський голова одного із сіл Кременецького району.
На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група. Тіло загиблого знаходилося у власному помешканні, пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Тернопільській області.
При попередньому огляді судово-медичний експерт виявив ознаки насильницької смерті.
Як стало відомо, мешканця села знайшов одинадцятирічний племінник. Він, разом з рідним братом та товаришем, грався у сусідній кімнаті. Коли хлопчик вийшов, то побачив, що двері до дядька відчинені, а сам він знаходиться на колінах та в крові.
На момент нещастя, окрім дітей, у будинку був хворий батько загиблого, а також рідна сестра та мама. Жінки поралися на городі.
За словами мами загиблого, син був живий, коли вони йшли на город, але спав, бо перебував у стані алкогольного сп’яніння. Що сталося в будинку вона не знає, але стверджує, що її та доньки дома не було хвилин двадцять.
Подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 115 частина 1 ККУ — вбивство. Триває слідство.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- У Львівській області водійка збила велосипедиста на пішохідному переході
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
Коментарі