Страшна негода на Сумщині: одна людина загинула (ФОТО)
Ще восьмеро людей травмовані
Вчора, 18 вересня, одна людина загинула та вісім отримали травми в результаті негоди в м. Буринь, Конотопського району, Сумської області. Про це повідомив Сумський голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
«У результаті стихійного лиха одна людина загинула, на неї впала стіна. Вісім людей травмовано, серед яких: дві людини з травмами середньої тяжкості в місцевій лікарні; одна жінка з переломом руки в Сумах; 2-місячну дитину непритомну в стані контузії госпіталізовано до Конотопської ЦРЛ. Ще чотирьом людям із легкими травмами надано медичну допомогу без госпіталізації», — написав Живицький.
Близько 20 приватних будинків залишилися без даху, у декількох — зруйновано стіни. Пошкоджено АЗС та низку нежитлових приміщень і автомобілів, пошкоджено лінію електропередач.
«В електропідстанцію влучила блискавка. Чотири лінії по 110кВ знеструмлені. Близько 10 тисяч абонентів у Бурині та частині Буринської громади залишилися без електроенергії та зв’язку. Роботи тривають, упродовж кількох годин більшість абонентів буде підключено», — повідомив голова ОВА.
Нагадаємо, синоптики попереджають про ускладнення погодних умов в Карпатах.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі