Страйк польських перевізників: заблоковано рух українських вантажівок вже на трьох пунктах пропуску

На польсько-українському кордоні

Ідеться про пункти пропуску «Гребенне – Рава-Руська», «Корчова – Краківець», «Дорогуськ – Ягодин». На одному з пунктів перекрито лише вʼїзд до України, на двох інших пунктах заблокований і вʼїзд, і виїзд.

Польські підприємці оголосили страйк через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС. За словами організаторів страйку, його учасники пропускатимуть гуманітарні і військові вантажі, автобуси та приватний автотранспорт. Блокувати будуть лише вантажівки. 

«Ми не вимагаємо невідомо чого, ми хочемо повернення до нормальності, як було перед війною, до тих 160 тисяч дозволів, а не так, як зараз, – польський кордон станом на сьогодні вже перетнуло 880 тисяч українських вантажівок. Це величезна кількість. Переважно ці машини приїжджають порожні, беруть товар у Польщі і везуть по цілій Європі. Забирають нашу роботу», – каже учасник блокади кордону Бартош Ясінський.

Читайте також: У Тернополі померла суддя - учасниця ДТП, син якої скоїв цю автопригоду

Окрім цього перевізники хочуть вилучити польські машини з української електронної черги «єЧерга» і створити для них окрему, пропускати порожні вантажні автомобілі польських перевізників поза чергою на всіх пунктах пропуску та отримати доступ до системи «Шлях».

 

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також