Створення великого щита із ППО й ПРО не захистить небо: експерт розповів, що ж робити

Логіка всіх систем протиповітряної і протиракетної оборони спрямована не на створення величезного щита

Створення великого щита із систем ППО й ПРО не захистить повністю від російських атак, натомість треба знищувати «ракети, носії ракет і ворога, який буде їх запускати». Таку думку висловив військовий експерт Павло Нарожний, повідомляє «24 канал».

 Він зауважив, що в росії є достатня кількість зброї на складах, а також вона може продовжувати виробляти нові ракети. Крім того, в рф наявні ракетні системи С-300 та С-400, які можуть застосовуватись для атак на Київ з Брянської області.

За оцінками Нарожного, ворожі ракетні удари можуть тривати надалі.

«Зараз ми нічого з цим не можемо зробити. Поки не будуть розгорнуті Patriot, поки ми не відкинемо ворога з прифронтових міст, загроза зберігається», – зазначив експерт.

За його словами, системи Patriot можуть захищати від звичайних цілей на відстані 180 км, тоді як від балістичних ракет – на відстані 40 км.

«Ми не зможемо захистити територію всього Києва проти балістичних ракет, про інші міста годі й говорити. Нам передадуть вісім систем. Для порівняння, багата Японія має більш ніж 200 систем у наявності, але в них не уся територія захищена», – розповів Нарожний.

Він наголосив на тому, що логіка всіх систем протиповітряної і протиракетної оборони спрямована не на створення величезного щита.

Читайте також: затримано колишніх керівників ДП «Антонов», чиї дії призвели до знищення «Мрії» (ФОТО).

«Ми повинні знищувати ракети, носії ракет і ворога, який буде їх запускати», – зазначив експерт.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим