Суд на Львівщині виніс вирок учню восьмого класу за крадіжку

Підліток вкрав у чоловіка телефон

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині судили учня 8-В класу Червоноградської гімназії №10 за те, що викрав у чоловіка телефон. Червоноградський міський суд визнав школяра винним та призначив йому один рік ув’язнення.

Як йдеться у вироку, інцидент трапився 12 липня поблизу церкви св. Варвари у Червонограді. Пізно ввечері хлопець підійшов до перехожого та попросив телефон, аби комусь зателефонувати. Невідомий погодився, тож восьмикласник взяв телефон Samsung та втік. Школяр у суді повністю визнав свою вину та просив його суворо не карати, хлопець зазначив, що викрадений телефон він повернув.

Відомо, що підліток не цікавиться навчанням і часто пропускає уроки. Крім цього, батьки не приділяють часу вихованню дитини — хлопець близько року перебував на профілактичному обліку. Також батьків учня неодноразово притягали до адміністративної відповідальності.

Читайте також: на Львівщині оштрафували багатодітну матір за те, що її діти прогулювали уроки

Червоноградський міський суд визнав хлопця винним у грабежі та призначив йому один рік ув’язнення. Втім звільнив восьмикласника від відбування покарання та призначив йому один рік іспитового терміну. Також батьки школяра мають сплатити 2,8 тис. грн за процесуальні витрати. На вирок ще можна подати апеляцію.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також