Суд на Львівщині покарав чоловіка, який поранив себе, стріляючи по вантажівці
58-річний чоловік у стані сп'яніння хотів налякати водія фури, але замість цього сам потрапив до лікарні
Радехівський районний суд Львівської області визнав винним 58-річного Федора К. у хуліганстві. Конфлікт виник між чоловіком та водієм вантажного автомобіля MAN стався 22 квітня, близько 21:00, поблизу села Лопатин. Про це йдеться у вироку, який опублікували 26 червня в Єдиному державному реєстрі, пише Lviv.media.
Під час суперечки Федір К. повернувся додому, узяв мисливську рушницю та здійснив два постріли по колесах вантажівки. Хуліган здійснив два постріли по колесах фури, проте дріб рикошетом влучив йому в ногу.
У судовому засіданні обвинувачений надав показання, за змістом яких він дійсно перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, тримаючи в руках споряджену патронами мисливську гладкоствольну зброю, висловлював погрози. На зауваження припинити такі дії він не реагував та здійснив два постріли в землю, внаслідок чого пошкодив колесо цистерни транспортного засобу.
Відтак суд визнав Федора К. винним у кримінальному правопорушенні. Йому призначили позбавлення волі на пʼять років, однак звільнили від покарання з дворічним іспитовим терміном. Рушницю, з якої стріляв хуліган, вилучили в дохід держави. На вирок ще можна подати апеляцію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі