Суд на Львівщині призначив іспитовий термін водію, який травмував велосипедиста
Керуючи автомобілем Opel Zafira, обвинувачений збив чоловіка на велосипеді. Потерпілого доставили до лікарні, однак від отриманих травм він помер
Жидачівський районний суд Львівської області визнав винним 35-річного уродженця Івано-Франківщини у ДТП, в якій загинув 62-річний велосипедист.
Про це повідомляє Вголос.
Аварія сталася наприкінці грудня 2024 року у місті Жидачів. Чоловік збив велосипедиста. Потерпілого доставили до лікарні, однак від отриманих травм він помер.
Читайте також: У Миколаєві чоловік під час перевірки документів побив військового
У суді обвинувачений повністю визнав свою провину. Феміда призначила йому три роки позбавлення волі, але звільнила від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном. Також він має сплатити 21,8 тис. грн судового збору.
varta1.com.ua: Новини
УБД можуть отримати компенсацію за комунальні послуги
Держава компенсує їм частину витрат, але для цього спочатку потрібно оформити пільгу з підтвердженими документами
Україна незабаром може втратити важливого прихильника в Європі
У Чехії на виборах може перемогти колишній прем'єр Андрій Бабіш, який є прихильником Орбана і критикує допомогу Києву
У Львові десятеро осіб отримали відзнаки за вклад у розвиток міста та країни
Нагороджено мешканців Львова, які доводять незламність духу молоді в Україні і змінюють Львів на краще
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі