Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивсті Аміни Окуєвої (відео)

778e5ca-img-20200114-163854
778e5ca-img-20200114-163854

У вівторок, 14 січня, Святошинський суд Києва обирав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Аміни Окуєвої — Ігорю Редькіну. Про це із зали суду повідомляє журналіст «Insider».

Підозрюваного завели у бокс для затриманих в кайданках на руках з одягнутим поверх голови капюшоном. Весь конвой, який перебуває у залі суду — з автоматами.
Редькін одразу продемонстрував відсутність двох пальців на правій руці. Мовляв, через це стріляти він не міг.

Його дружина заявила журналістам, що її чоловік немає відношення до вказаного злочину.

«Мій чоловік невинний, нехай слідство розбирається», — сказала вона. Від подальших коментарів відмовилася.

За її словами, Ігор Редькін — бізнесмен, володіє декількома легальними бізнесами. Він сам додав, що працював гендиректором IT-компанії.

«Мене затримали біля дому, я їхав від лікаря. Там мені робили МРТ. За мною давно слідкували, вони знали, де я був», — сказав Редькін.

Де саме він був у день вбивства Окуєвої, каже, що згадати не може.

Після початку слухання адвокати Редькіна просили суд проводити засідання у закритому режимі, оскільки боялись розголошення персональних даних підзахисного. Про це заявили обидва адвокати — Марченко та Реус.

Прокурор Дядюк заперечувала. Зрештою, суд ухвалив проводити засідання з представниками ЗМІ.

Суд узяв під варту на два місяці підозрюваного Ігоря Редькіна.

Нагадаємо, 30 жовтня 207 року автомобіль, у якому перебували Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв, обстріляли на залізничному переїзді біля селища Глеваха в Київській області. Окуєва та Осмаєв саме поверталися до Києва з іншого регіону. За кермом був Осмаєв.