У Львові суд обрав запобіжний захід водієві, який наїхав на охоронця парку “Знесіння”
Суд відправив львів’янина під цілодобовий домашній арешт за конфлікт із працівником Муніципальної варти
Личаківський районний суд Львова обрав запобіжний захід 22-річному водієві автомобіля Mazda, який скоїв наїзд на працівника ЛКП «Муніципальна варта» на території парку «Знесіння». Про це пише Львів Медіа.
Підозрюваний перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом протягом двох місяців. Йому заборонено залишати дім, а також зобов’язано здати закордонний паспорт та не спілкуватися зі свідками чи потерпілим.
Інцидент стався ввечері 21 грудня, коли водій, ігноруючи заборонні знаки, заїхав у пішохідну зону парку на вулиці Чернеча Гора. Після зауваження від 51-річного охоронця виник конфлікт, у результаті якого керманич наїхав на чоловіка. Потерпілий опинився на капоті, а під час гальмування впав на асфальт, отримавши забої голови та тулуба. Після наїзду водій втік з місця події, не чекаючи на поліцію.
23 грудня правоохоронці вручили молодикові підозру в умисному заподіянні тілесних ушкоджень службовій особі.
Суд встановив, що існують ризики впливу на слідство, тому обрав суворий обмежувальний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі