Суд підтвердив рішення про знесення самобуду на вул. Личаківській, 259

Screenshot_57
Screenshot_57

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність рішення Департаменту ДАБІ у Львівській області щодо самочинно збудованого багатоквартирного будинку в Львові.


Багатоквартирний житловий вул. Личаківська, 259 у Львові позапланово перевірив Департамент ДАБІ у Львівській області та за результатами встановив, що замовник будівництва, ТзОВ «Лідер Моноліт», подав на реєстрацію декларацію з недостовірними даними. Зокрема, щодо містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки та наявності позитивного експертного звіту щодо проходження Державної експертизи. Замовником будівництва вищезазначені документи не були отримані. Виконання будівельних робіт було розпочате самовільно, на підставі чого замовнику було скасовано реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт та видано припис про усунення порушень.


Забудовник оскаржив дії ДАБІ у судовому порядку, однак суд першої інстанції прийняв рішення на користь Держархбудінспекції. А згодом Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність постанови суду першої  інстанції, якою визнано законним наказ Департаменту ДАБІ у Львівській області про скасування реєстрації декларації та припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності шляхом знесення самовільно збудованого багатоквартирного житлового будинку.