Суд покарав кур’єра Glovo за побиття водія тролейбуса у Львові (ВІДЕО)

Яке покарання отримав

Залізничний районний суд Львова визнав винним у дрібному хуліганстві кур’єра доставки, який побив водія львівського тролейбуса та пошкодив громадський транспорт. Як інформує видання Zaxid.net з посиланням на судовий реєстр, суд призначив чоловіку 51 грн штрафу.

Інцидент трапився 10 березня 2024 року на вулиці Любінській біля «Будинку меблів» У спільноті Varta 1 у Telegram оприлюднили відео конфлікту між учасниками дорожнього руху.

Згодом стало відомо, що двоє кур’єрів служби доставки «Glovo», які їхали на скутерах, побили водія тролейбуса №30 та пошкодили сам тролейбус.

Чоловіки побили водія тролейбуса, коли він зупинився на світлофорі. Причини конфлікту залишилися невідомі.

У правоохоронців повідомляли, що постраждалого чоловіка доставили у лікарню, але не вказували, які саме травми він отримав.

Зараз в судовому реєстрі у квітні оприлюднили постанову щодо одного із нападників – Євгена Харламова.

В матеріалах справи вказано, що він побив водія тролейбуса, а також пошкодив лобове скло тролейбуса та склоочисники. Щодо чоловіка склали адмінматеріали за фактом вчинення дрібного хуліганства. На засідання суду він не прийшов, але у матеріалах справи є його заява про визнання вини. У постанові суду вказано, що чоловік офіційно ніде не працює.

Суддя Олеся Постигач, яка дослідила усі докази визнала Євгена Харламова винним у дрібному хуліганстві, призначивши 51 грн штрафу, він також має сплатити 605 грн судового збору.

Читайте також: у Львові побилися кур’єри Glovo з водієм: момент конфлікту на дорозі (ВІДЕО)

Постанову ще можна оскаржити у апеляційному суді.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також