Суд покарав мешканця Львівщини за дописи з пропагандою комунізму в «Однокласниках»
Йому призначили 2 роки іспитового терміну
Червоноградський міський суд Львівської області виніс вирок уродженцю Славути Сергію Макосову, який регулярно поширював в «Однокласниках» дописи із пропагандою комунізму. Про це повідомляє Zahid.net.
За матеріалами справи, Сергій Макосов через VPN-сервери регулярно користувався забороненою в Україні російською соцмережею «Однокласники». У своїх дописах він протягом 2019-2020 років поширював пропаганду комуністичного режиму.
У суді обвинувачений повідомив, що не знав про заборону соцмережі «Однокласники», а у вчиненому розкаявся.
Враховуючи обставини справи, суддя Червоноградського міськсуду Неля Отчак визнала Сергія Макосова винним у пропаганді тоталітарного режиму за ч. 1 ст. 436-1, ч. 2 ст. 436-1 ККУ та призначила 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Суд замінив увʼязнення на 2 роки іспитового терміну.
Читайте також: На Львівщині прикордонники викрили ще одне фіктивне подружжя
Окрім цього, суд конфіскував у Макосова ноутбук, телефон і нагрудний значок з написом «Гвардия».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі