Суд покарав жінку, яка напала на школяра, за те, що він начеб то влучив сніжкою у її доньку

original-photo
original-photo


На Черкащині у місті Шпола суд виніс вирпок жінці, яка побила школяра. Нападниця зізналася, що накинулася на хлопчика, бо вважала, що він влучив сніжкою у її доньку. Про це з посиланням на реєстр судових рішень йдеться у матеріалі 24 каналу


Згідно з матеріалами судового рішення інцидент трапивсяще 8 лютого 2021 року. Жінка накинулась на школяра – кулаками та долонями вдарила по обличчю не менше трьох разів.


За словами мами дівчинки, вона саме готувала обід, коли зі школи прийшла донька зі снігом за коміром. Жінку розсердило те, що у її доньку влучили сніжкою.


Дівчинка була заплаканою і сказала, що її сніжкою вдарили хлопці. На запитання, які саме, відповіла – ті, які навчаються з її старшою сестрою.


Після цього жінка вибігла на вулицю, де побачила компанію підлітків. Коли вона запитала, хто з хлопців вдарив її доньку, всі розбіглись – крім одного. Його мама дівчинки і наздогнала.


Після цього медики діагностували у постраждалого хлопчика струс мозку, рану верхньої губи та синець на переніссі.


Скільки років школяру чи в якому класі навчається – у матеріалах суду не вказано. Однак, його називають малолітнім, а це означає, що йому менше 14 років.


Постраждалий хлопчик розповів, що того дня йшов зі школи. Запевнив, що дівчат не ображав. Напад жінки був для нього несподіваним. Він не тікав, бо не був винним.


За його словами,жінка завдала йому такі травми:
  • тричі штовхнула;

  • тричі вдарила у вухо;

  • один раз вдарила під око.


Свідок потерпілого підтвердив його слова і додав, що вони із друзями були на вулиці, як вибігла невідома жінка, яка кричала: «Я за свою дитину вб'ю».


Інший школяр зізнався, що це він влучив сніжкою у доньку жінки. Зробив це випадково й одразу перепросив у дівчинки. Але коли побачив агресивну жінку, втік.


Суд кваліфікував дії жінки за статтею № 125 – умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я.


Свою провину жінка не визнала і винною себе не почуває, оскільки хлопець грубо їй відповідав, намагався відштовхнути та «був із тими, які ображали її доньку».


Жінка запевнила суд, що лише штовхнула школяра – а він послизнувся, впав і від того травмувався.


Експерти не визначили, як саме школяр отримав травми, але зійшлись на тому, що між діями обвинуваченої та травмами дитини однозначно існує причинно-наслідковий зв'язок.


Суд узяв до уваги те, що в хлопчика та його мама вона попросила вибачення ще у лікарні, коли дізналась, що це не він образив її доньку. Додамо, що засуджена ще може подати апеляцію на вирок.


Суд ухвалив рішення – жінку визнали винною. Вона має сплатити 1700 гривень штрафу і понад 7 тисяч гривень моральної та матеріальної компенсацій потерпілому хлопчику.