Суд покарав жителя Рівненщини, який показував свій статевий орган поліцейським
Влаштував дебош у відділку поліції
На Рівненщині житель влаштував дебош у відділку поліції та показував правоохоронцям свій статевий орган. Дубенський районний суд призначив чоловіку до 10 діб адміністрастивного арешту.
У постанові суду йдеться, що чоловік кілька разів дебоширив на вулиці. У червні 2024 року від посварився зі знайомим у місті Дубно та пошкодив двері квартири.
20 вересня чоловік влаштував дебош у відділку поліції. Він лаявся, ображав працівників правоохоронних органів та показував поліції свій статевий орган.
На суді житель Рівненщини провину визнав та розкаявся.
Читайте також: Львівський суд оштрафував чоловіка, який займався сексом вдень під балконом будинку
Суд присудив йому 10 діб адміністративного арешту. Також чоловік повинен сплатити 605 грн судового збору.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліцейські повернули додому трирічну дівчинку, яку батько силоміць вивіз до Молдови
Киянин викрав дитину з майданчика та залишив її у сторонніх людей в антисанітарних умовах. Тепер чоловікові загрожує екстрадиція в Україну та кримінальна відповідальність за незаконне позбавлення волі
На Закарпатті священнослужитель за 4000 доларів переправляв ухилянтів за кордон
На Закарпатті священнослужитель отримав запобіжний захід у вигляді арешту (з альтернативою застави 333 тис. грн) за організацію незаконного переправлення ухилянтів за кордон
У Києві 17-річний школяр вистрибнув із вікна навчального закладу
Інцидент стався у Дніпровському районі столиці. Учня госпіталізували з переломами ніг та численними травмами
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі