Суд повернув місту приміщення на вул. Замковій, 9
Судове провадження у справі тривало з серпня до жовтня 2017. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Місту повернули друге викрадене приміщення. Як повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, один з об’єктів, який незаконно вибув з комунальної власності минулого року на вул. Замковій, 9, площею 175,7 кв. м., повернутий у комунальну власність.
«Це вже друге повернуте громаді приміщення із тих, які незаконно привласнили шахраї. Це приміщення знаходиться на вул. Замковій, 9, площею 175,7 кв. м. 9 жовтня 2017 року рішення в користь законного власника – територіальної громади м. Львова прийняв суддя Господарського суду Львівської області Манюк П.Т., визнавши, що вибуття майна з комунальної власності відбулося поза волею територіальної громади, і ці приміщення підлягають витребуванню в ПП «К.Р.О.К.-7».
Суд встановив, що ПП «К.Р.О.К.-7» зареєструвало право приватної власності на підставі Розпорядження Галицької адміністрації від 12.03.2001 № 201. Проте, згідно інформації наданою адміністрацією, таке розпорядження не видавалося, як і не видавалося реєстраційне посвідчення ОКП ЛОР «БТІ та ЕО». Відповідно, було здійснено незаконне привласнення комунального майна», - розповіла начальник управління комунальної власності міста Інна Свистун.
Нагадаємо, нещодавно місту повернули викрадене приміщення на вул. Старознесенській, 194, площею 104,6 кв.м.
Зазначимо, що в кінці минулого року управління комунальної власності ЛМР виявило понад 30 комунальних приміщень, які були незаконно відчужені за період 2015 – 2017 років. З них 22 об’єкти зареєстровані за злочинною групою Малькова-Сандул. Решта 11 об’єктів вибули в процесі дій інших осіб. Згодом на 24 приміщення було накладено арешт.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі