Суд розгляне апеляційні скарги у провадженні щодо екс-"беркутівців"

a925c6e-imgonline-com-ua-resize-tkue9i0cisyz7
a925c6e-imgonline-com-ua-resize-tkue9i0cisyz7

Апеляційний суд столиці розпочав розгляд апеляційної скарги стосовно колишніх бійців спецпідрозділу “Беркут”, яких підозрюють у вбивстві активістів Майдану наприкінці лютого 2014 року. Про це повідомили в пресслужбі суду.

Так, суд розпочав розгляд апеляційної скарги захисту «ексберкутівців» на запобіжні заходи колишніх “беркутівців” — Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олега Янішевського, Сергія Тамтуру та Олександра Марінченка.

Зінченка, Янішевський та Аброськін беруть участь у засіданні в режимі відеоконференцзв'язку.

Як повідомлялося раніше, адвокат сімей «Небесної сотні» не виключає зміну запобіжного заходу «ексберкутівцям» для обміну.

Нагадаємо, що, 19 грудня, Святошинський районний суд Києва звільнив з-під варти одного з колишніх беркутівців, обвинувачених у масовому вбивстві активістів Майдану 20 лютого 2014 року, Олександра Марінченка.

Також, суд продовжив тримання під вартою для колишніх “беркутівців” — Сергія Зінченка, Павла Аброськіна та Олега Янішевського до 16 лютого 2020 року.

Також Святошинський районний суд Києва пом’якшив запобіжний захід Сергію Тамтурі.

П’ятьох колишніх “беркутівців” — Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Сергія Тамтуру, Олександра Марінченка та Олега Янішевського — обвинувачують у вбивствах та інших злочинах, що 20 лютого 2014 року призвели до загибелі 49 людей на вулиці Інститутській у центрі Києва.