Суд у Львові оштрафував матір школярки через російськомовні відео з лайкою у TikTok
Жінка вдруге притягнута до відповідальності за неналежне виховання дитини
Залізничний районний суд Львова оштрафував матір школярки за неналежне виконання батьківських обов’язків, пише Lviv.media.
Відповідну постанову оприлюднено у червні в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Донька жінки систематично пропускала заняття у школі №60 на вулиці Полтави, 32 без поважних причин, а також публікувала у TikTok відео російською мовою із використанням нецензурної лексики.
Це вже повторне порушення — раніше жінку вже штрафували за аналогічною статтею. Суд призначив Наталії Т. штраф 1700 гривень, також вона має сплатити судовий збір 605 гривень.
Раніше повідомляли: у Львові батьки ліцеїстів масово отримали штрафи за прослуховування російської музики
Якщо ж штраф не сплатити протягом 15 днів — сума подвоюється. Рішення можна оскаржити протягом 10 днів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася автопригода
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Коментарі
А якщо штраф не сплати вже і на протязі 30-ти днів - то він потроюється і так до безкінечності через кожні наступні 15 днів?