Суд ухвалив нове рішення у справі «Паші Мерседеса»
Залишиться під цілодобовим домашнім арештом
Апеляційний суд Києва 21 квітня залишив митрополита УПЦ МП Павла Лебедя (відомий під прізвиськом «Паша Мерседес») під цілодобовим домашнім арештом. Такий запобіжний захід обрав і суд першої інстанції. Його залишили під цілодобовим домашнім арештом. Павло зобов'язаний носити електронний браслет до 30 травня, передає «Громадське».
Апеляційну скаргу розглядала колегія суддів під головуванням судді Тетяни Росик.
Адвокати митрополита, Олег Поваляєв і Микита Чекман, вимагали скасувати запобіжний захід, однак прокурори вважали наявний запобіжний обґрунтованим.
Захист Петра Лебедя вказувава на проблеми зі здоров'ям митрополита, а також те, що він не мешкає в тому будинку, де нині мусить перебувати. Також наголошувалося, що цілодобовий домашній арешт є одним із найтяжчих запобіжних заходів, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом.
Після оголошення рішення суду митрополит Павло подарував суддям та прокурору великодні яйця. Прокурору, як сам зазначив, – «найбільше».
Також після засідання він заявив журналістам, що нібито «нічого не має проти» рішення суду.
Крім того, до учасників судового засідання хотів долучитися чоловік, який представився В'ячеславом Діловим — «потерпілим у справі». Він наголошував, що Павла Лебедя затримали тільки після його скарги до Офісу президента. Однак всі учасники процесу вказали, що не знайомі з чоловіком.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
Коментарі