Суд відмовив Арестовичу в позові проти депутатки

Депутатки Інни Совсун

Суд відмовив колишньому раднику Офісу президента Олексію Арестовичу в задоволенні позову проти народної депутатки від партії Голос Інни Совсун про захист честі, гідності та ділової репутації. Про це нардеп повідомила на своїй сторінці у Facebook.

У листопаді 2023 року Арестович подав позов до суду на Совсун у відповідь на її пост щодо подання заяви до правоохоронних органів стосовно ймовірного вчинення ексрадником кримінального правопорушення за ст. 300 Кримінального кодексу — розповсюдження відеопродукції, яка пропагує культ насильства і жорстокості. Це сталося після скандалу через його висловлювання про жінок.

Арестович стверджував, що інформація в публікації недостовірна і є негативною.

«Нібито я порушила презумпцію невинуватості та „поширила звинувачення у вчиненні кримінального правопорушення без жодного відповідного на те підґрунтя і фактичного підґрунтя“», — додала Совсун.

Суд ухвалив рішення на користь народного депутата. Воно набуває законної сили після закінчення строку подання апеляції.

Читайте також: Арестовича внесли у базу «Миротворця» за здійснення інформаційних диверсій на користь російських загарбників

«З нетерпінням і трохи презирством чекаю апеляції про захист честі, гідності та ділової репутації. Може, хоч на апеляцію він приїде в Україну?» — заявила депутатка.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт