Суд відпустив на волю 22-річного винуватця ДТП, в якій загинула 3-річна дитина у Львові (фото)
За рішенням Личаківського районного суду, 22-річному водію мікроавтобуса Богдану Завадському, який вчинив смертельну ДТП на Пасічній призначено умовне покарання, пише «Zaxid.net».
Тоді, внаслідок аварії загинула 3-річна дитина, ще троє пасажирів постраждали.
Дорожньо-транспортна пригода трапилась 9 січня 2020 року близько 15:30 на вул. Пасічній-Медової Печери.
У матеріалах справи вказується, що водій мікроавтобуса «Volkswagen Transporter» виїхав на смугу для громадського транспорту, де їхав з перевищеною швидкістю. Рухаючись цією смугою, мікроавтобус в’їхав у легковик «Volkswagen Passat», який у цей момент повертав на вул. Медової Печери. Внаслідок зіткнення, отримали травми троє пасажирів легковика та загинула 3-річна дівчинка.
Це підтверджує і відео моменту зіткнення:
https://youtu.be/p734FF8LT7A
Винуватець ДТП Богдан Завадський пояснив у суді, що виїхав на смугу громадського руху, бо дуже поспішав «відвезти терміново документи на фірму і не встигав», тому трапилось так, що він в’їхав у «Volkswagen Passat». Він також розповів суду, що викупив пошкоджений у ДТП легковик, а також компенсував моральну компенсацію потерпілим.
Адвокат постраждалих у ДТП попросив суд не позбавляти Богдана Завадського волі, зважаючи на його юний вік і на те, що він відшкодував моральну компенсацію постраждалим. Потерпілі у ДТП також подали до суду заяви, де вказали, що не мають до Богдана Завадського жодних претензій.
Таким чином суд не знайшов жодних обтяжуючих обставин у цій справ, натомість взяв до уваги щире каяття Богдана Завадського та той, факт, що він є студентом і має завершити навчання.
Суддя Личаківського райсуду Назарій Нора звільнив Богдана Завадського від покарання, встановивши йому 3 роки іспитового терміну. Якщо впродовж цього часу він вчинить кримінальний злочин, то його засудять на реальний термін.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі