Суд виніс вирок військовому, який на Яворівському полігоні вистрілив із автомата у двох солдат
Під час скоєння злочину військовослужбовець перебував у стані алкогольного сп'яніння
Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок Сергію Б., який нетверезим вистрілив з автомата Калашникова. Куля влучила у двох інших солдат, внаслідок чого вони отримали тяжкі поранення. Суд призначив Сергію Б. рік іспитового терміну, повідомляє «Zaxid.net».
Як вказано в матеріалах справи, інцидент трапився 12 квітня близько півночі на одному з полігонів на Львівщині. Перебуваючи в наметі у своєму ліжку, уродженець Сімферополя солдат Сергій Б., при якому була зброя, направив ствол АКС-74 на іншого солдата, який стояв поруч, та вистрілив. Куля влучила у шию, пройшла наскрізь та влучила тулуб їхнього побратима, який спускався з ліжка. Слідство встановило, що в цей час Сергій Б. був нетверезим.
Внаслідок вистрілу перший солдат отримав наскрізне вогнепальне поранення в шию. Його побратим отримав кульове наскрізне проникаюче поранення грудної клітки з вогнепальними переломами ребер, пошкодження легені, правобічний гемопневматоракс та численні гематоми.
За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 414 ККУ (порушення правил поводження зі зброєю). В суді Сергій Б. свою провину визнав та підтвердив обставини злочину.
Суд врахував, що солдат має позитивну характеристику з місця служби, брав участь у бойових діях та у вчиненому розкаявся. 9 червня суддя Яворівського райсуду Юрій Колтун визнав Сергія Б. винним та призначив два роки позбавлення волі. Втім суд звільнив його від відбування покарання, замінивши ув’язнення на рік іспитового терміну. Крім цього, він має заплатити 4,8 тис. грн судових витрат.
Читайте також: суд звільнив від покарання солдата, який п’яним розстріляв комбата морпіхів.
Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
Коментарі