Суд викликає президента Зеленського як відповідача на засідання за позовом Порошенка

f9cc8c4-zelenskyj690
f9cc8c4-zelenskyj690

Верховний Суд викликає президента України Володимира Зеленського як відповідача на судове засідання за позовом п'ятого президента України Петра Порошенка 28 лютого 2022 року. Про це пише «Іnterfax».


«Президента викликано як відповідача на засідання 28 лютого за адміністративним позовом Порошенка до президента», — повідомили агентству у Верховному Суді.


У Верховному Суді нагадали, що 23 серпня 2021 року ухвалою Верховного Суду позовну заяву було залишено без руху, суд надав термін для усунення недоліків у позові, цього не було зроблено, і суд повернув позов. Не погодившись із нерозглядом позову, позивач подав апеляцію до Великої палати Верховного Суду, яка, у свою чергу, направила позов на розгляд Касаційного адмінсуду у складі Верховного Суду для продовження розгляду.


Позов призначений до розгляду, за процедурою засідання викликаються сторони процесу, зокрема президент (інститут президента) як відповідач за позовом.


Раніше ЗМІ оприлюднили інформацію про виклик Зеленського до Верховного Суду за позовом Порошенка. Адвокат п'ятого президента оприлюднив повістку із викликом президента на 28 лютого 2022 року.