Суд виніс вирок 21-річні жінці, яка задушила свою дитину
У Чернівцях апеляційний суд області залишив у силі рішення Шевченківського суду про призначення покарання у вигляді 2,5 років ув’язнення жінці, яка народила вдома дитину та одразу її задушила.
Про це з посиланням на рішення Апеляційного суду Чернівецької області, повідомляє ZIK.
Обвинувачена у судовому засіданні свою провину визнала та попросила, щоби її покарали «несуворим способом, без позбавлення волі». Після оголошення вироку жінку негайно взяли під варту у залі суду.
Як раніше повідомлялося, у Чернівцях 21-річна жінка задушила свою новонароджену дитину.
До пологового будинку вона звернулась, коли виявила погіршення у стані здоров’я. При огляді лікарі встановили, що у жінки нещодавно були пологи, дитини з юною матір’ю не було.
20 січня по обіді до Шевченківського відділу поліції звернулась завідувач гінекологічного відділення пологового будинку №2. Лікар повідомила, що до їхньої лікарні поступила 21-річна чернівчанка у післяпологовому стані, але дитину, за її словами, вона не народжувала.
Прибувши до лікарні та поспілкувавшись з пацієнткою, слідчо-оперативна група встановила, що народивши дитину матір перерізала пуповину та задушила немовля. Після того, як новонароджена дитина припинила дихати, загорнула немовля у поліетиленовий пакет та заховала у коморі біля входу до власної квартири. Пояснити правоохоронцям свій вчинок так і не змогла.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі