Суд виправдав нардепа Юрченка, який скоїв ДТП у центрі Львова

a8eb186-000
a8eb186-000

Народний депутат Олександр Юрченко, який влітку цього року став учасником ДТП у Львові, заявив, що суд не побачив у його діях «ознак адміністративного порушення, а саме перебування у стані наркотичного сп’яніння при керуванні автомобілем».

Про це колишній член фракції «слуги народу» (Юрченка виключили у вересні 2020 року) написав у соціальних мережах. Постанову суду він виклав на своїй сторінці у «Facebook», де також опубліковано відео, на якому, за словами нардепа, правоохоронці намагаються його «спровокувати та обговорюють можливість як підставити народного депутата», — повідомляє «Варта1», з посиланням на «Факти».

ДТП сталася 8 липня вдень на площі Міцкевича. Юрченко на своєму «Ford Mustang» виїжджав задом з парковки і врізався у «Volkswagen Jetta», який їхав повз. Приїхали патрульні, і депутату зробили тест на наркотичне сп’яніння, який дав позитивний результат.

Але, згідно з рішенням суду, тест проводився з чисельними порушеннями, крім того самого тесту немає в переліку тестів, дозволених для такої перевірки. Тож, результат аналізу суд визнав недійсним, а в матеріалах справи не знайшов жодних доказів вини нардепа.

У решті решт, суд дійшов висновку, що в діях Юрченка немає складу адміністративного правопорушення, і справу закрив, пише «УП».

Нагадаємо, що на початку осені минулого року НАБУ опублікувало плівки, на яких зафіксовано розмови нардепа та посередника щодо хабара за законопроект про відходи. Після цього його було виключено з президентської фракції, а незабаром і взято під варту — із СІЗО парламентарій вийшов під заставу.

68830fe-2-original
68830fe-2-original