Суд закрив справу стосовно священника, який п'яний за кермом спричинив ДТП на Львівщині
Забракло доказів
На Львівщині у Турківському районі судили священника Ігоря Ц., який, будучи за кермом у нетверезому стані, з'їхав у кювет. Натомість, 11 вересня суд закрив справу щодо нього, оскільки було надано недостатньо доказів. Про це йдеться у матеріалі справи.
Відомо, що подія трапилася 1 травня у селі Верхня Яблунька сталася аварія. Поліцейсі склали протокол, у якому йдеться, що водій Volkswagen Tiguan керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння і з’їхав у кювет.
«Огляд на стан алкогольного сп`яніння проводився у медичному закладі, а саме в Турківській ЦМЛ зі згоди водія у встановленому законом порядку. Стан алкогольного сп`яніння підтверджується висновком № 119 від 01.05.2023», — йдеться у матеріалах справи.
Однак на судовому засіданні священник Ігор Ц. своєї вини не визнав. Він підтвердив, що вчинив аварію на вул. О. Ольжича, але, тому що просто не впорався з керуванням авто. Він також заперечив, що проходив у лікарні огляд на стан сп’яніння.
«З оглянутого в судовому засіданні відеозапису, який містяться на компакт-диску, який додано до матеріалів справи, видно, що священник знаходився в закладі охорони здоров`я, де лікар у присутності поліцейських запропонувала йому пройти огляд на стан алкогольного сп`яніння, але від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння він відмовився», — йдеться у постанові.
У матеріалі справи йдеться, що доказів на підтвердження того, що священник, який керував автомобілем «Вольксваген Тігуан», перебував п'яний суду не надано. Стан алкогольного сп`яніння не був встановлений поліцейським ні за допомогою спеціального технічного засобу на місці зупинки, ні лікарем в медичному закладі.
Читайте також: львів'янина засудили за крадіжку алкоголю.
Відповідно не було надано достатньо доказів, тому суддя Турківського районного суду Оксана Кшик закрила цю справу через відсутність складу адміністративного правопорушення. Також ця постанова ще може бути оскаржена.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Родина зі Львівщини втратила другого сина на війні
Коментарі