Суд засудив серійного ґвалтівника дітей до 14 років позбавлення волі
Український суд засудив до 14 років позбавлення волі чоловіка за сексуальне насильство над дітьми. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.
48-річний чоловік, який до цього тричі засуджувався за злочини сексуально характеру, навесні 2017 року, кілька разів нападав на маленьких дівчат у Лівобережному районі Маріуполя.
У березні, зловмисник прослідкував за дівчинкою, яка саме заходила до під’їзду багатоквартирного будинку. Він приставив до горла дитини канцелярський ніж та вчинив щодо неї розпусні дії.
Наступного місяця, він вчинив те саме щодо трьох дівчат, віком від 12 до 13 років, яких зустрів у під’їзді іншого будинку. Через кілька днів після цього злочинець, погрожуючи канцелярським ножем, зґвалтував у неприродний спосіб 10-річну дівчинку. Наступного дня після цього педофіла затримали.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі