Судитимуть митників за спробу незаконно вивезти ухилянта
Схему організували двоє інспекторів Закарпатської митниці разом із водієм. Ухилянт мав перетнути кордон поза пунктами пропуску
Прокурори Закарпатської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт проти двох інспекторів митниці, які організували втечу військовозобов’язаного чоловіка за кордон. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.
За даними слідства, один із митників запропонував киянину за 8 тисяч доларів нелегально перетнути українсько-угорський кордон. У злочинну схему були також залучені його колега та знайомий водій.
План втечі: «За планом, військовозобовʼязаний киянин потягом прибув до Закарпаття. Через деякий час, один із підозрюваних перевіз його до лінії держкордону. Далі, дотримуючись інструкцій, киянин повинен був пішки пройти до Угорщини через лісосмугу поза офіційними пунктами пропуску», — зазначили правоохоронці.
Правоохоронці затримали усіх трьох одразу після отримання обумовленої суми.
Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 2 та ч. 3 ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон, вчинене за попередньою змовою з корисливим мотивом.
За рішенням Ужгородського міськрайонного суду, підозрювані перебувають під вартою з альтернативою внесення застави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліцейські повернули додому трирічну дівчинку, яку батько силоміць вивіз до Молдови
Киянин викрав дитину з майданчика та залишив її у сторонніх людей в антисанітарних умовах. Тепер чоловікові загрожує екстрадиція в Україну та кримінальна відповідальність за незаконне позбавлення волі
На Закарпатті священнослужитель за 4000 доларів переправляв ухилянтів за кордон
На Закарпатті священнослужитель отримав запобіжний захід у вигляді арешту (з альтернативою застави 333 тис. грн) за організацію незаконного переправлення ухилянтів за кордон
У Києві 17-річний школяр вистрибнув із вікна навчального закладу
Інцидент стався у Дніпровському районі столиці. Учня госпіталізували з переломами ніг та численними травмами
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- На Львівщині сталася смертельна ДТП (ФОТО)
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 9 червня
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
Коментарі
"бідному" митнику, не вистарчало на електричну машину Мазератті...