Сухопутні війська підтвердили, що підозрювані у вбивстві на Вінниччині - військовослужбовці

Віталій та Валерій Васілаке

Підозрювані у вбивстві поліцейського у Вінницькій області цієї ночі - військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутні війська. Про це повідомив Офіційний Telegram-канал Сухопутних військ ЗСУ.

«На відео, яке поширюється в медіа, присутні військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутних військ Збройних сил України», - наголосили у ЗСУ.

Командування наголошує, що надасть максимальне сприяння «у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського».

Також у ЗСУ вислови співчуття з привожу загибелі поліцейського Максима Зарецького. 

У соцмережах з'явилося фото розшукуваних стрілків. Це, як виявилося, батько та син — Віталій та Валерій Васілаке. У відео з бодікамери поліцейського чути, як молодший чоловік каже, що разом із батьком служить у 28-й механізованій бригаді. 

Читайте також: На Вінниччині чоловіки розстріляли поліцейських

Нагадаємо, вранці 20 квітня стало відомо, що в Гайсинському районі Вінницькій області пострілом із пістолета вбили працівника поліції. Ще один зазнав поранення. Правоохоронці приблизно о 2:00 зупинили автівку для перевірки документів. У машині були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по правоохоронцях, внаслідок чого загинув 20-річний поліціянт, а його напарник — поранений.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт