Сумна звістка: відійшов у засвіти відомий львівський лікар та громадський діяч (ФОТО)
Вічна пам'ять!
Відійшов у засвіти лікар, громадський діяч Юрій Закаль. Про це 1 вересня повідомила Ірина Микичак, керівниця управління екології та природних ресурсів
«Мої вдячні спогади про людину, яка за руку вела мене у надзвичайно складний світ сфери психічного здоров'я. Я завжди отримувала від Юрія Петровича корисні та аргументовані поради. Саме доктор Закаль познайомив мене із системою психіатричної допомоги у європейських лікарнях, де в центрі Людина з її правами і потребами. Він прагнув щоби в Україні ми мали високої якості психіатричну допомогу. А тому залучав міжнародних партнерів для співпраці і обміну досвідом, професійного зростання. Започаткував разом з Мирославом Мариновичем і Семеном Глузманом «Львівські психіатричні зустрічі». У час активної військової агресії росії проти України Юрій Закаль - віце-президент Асоціації психіатрів України - став справжнім амбасадором України у європейській професійній спільноті психіатрів. Разом з іншими колегами постійно виступав на міжнародних форумах, розповідав, переконував, доводив зарубіжним колегам правду про росію - країну-терору, про каральну совєтскую психіатрію - потужну зброєю впливу на людей» - написала Микичак.
Чин похорону відбудеться в понеділок, 04.09.2023, о 13.00 з каплиці Лікарні Святого Пантелеймона Першого територіального медоб’єднання Львова.
Згідно даних системи Youcontrol, Юрій Закаль також був керівником Львівської асоціації психіатрів і засновником Львівської обласної громадської організації «Українське товариство психічного здоров’я у Львові».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі